Меню

Доставка

Доставка по Україні можлива декількома кур'єрськими службами: Нова Пошта, Делівері, Укрпошта або Justin. Адреси представництв у своєму місті та графік їх роботи ви можете дізнатися на сайтах компаній:

 - novaposhta.ua
 - delivery-auto.com
 - ukrposhta.ua
 - justin.ua

Відвантаження товару здійснюється протягом 3-х робочих днів після надходження оплати за наявності товару на складі.
 - при замовленні товару до 4000 грн - доставка здійснюється за рахунок отримувача.
 - при замовленні дрібного товару (до 30 кг, меньше 70 см) на суму від 4000 грн - доставка БЕЗКОШТОВНА до відділення (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта або Justin).
 - при замовленні великогабаритного товару (більше 30 кг) на суму від 10000 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА до відділення “Делівері”.


УВАГА! БЕЗКОШТОВНА доставка великогабаритного товару відбувається виключно Делівері!
 
 - КС “Нова Пошта” може бути відправлений товар, об’ємна або фактична вага якого меньше 30 кг, довжина не перевищує 70 см.
 - Якщо вага товару більше 30 кг, доставка КС “Нова Пошта” відбувається за рахунок отримувача.
 
Важливо пам'ятати!
Якщо товар не буде отримано протягом 5 робочих днів після прибуття на склад, він буде автоматично відправлений назад! За несвоєчасне отримання посилки, штрафи оплачує отримувач, згідно з тарифами КС.   

                           
При отриманні товару на складі КС обов'язково його оглядайте!
 - Якщо буде виявлено дефекти або пошкодження необхідно скласти претензію до КС у відділенні та обов'язково повідомити нашого менеджера за телефоном: +38 044 538 17 86
 - Товар, що не було оглянуто у відділені КС автоматично вважається прийнятим у належному стані та не підлягає обміну.

Доставка технічно складного обладнання, що має бути змонтовано нашими інженерами, може здійснюватися власним транспортом компанії. Вартість доставки та монтажу в такому випадку узгоджується індивідуально.